TransPerfect przejmuje Skilltelligence!

Skilltelligence dołącza do rodziny TransPerfect, uzyskując dostęp do ponadmilionowej społeczności crowdsourcingowej oraz rynków w kilkudziesięciu krajach.

Zobacz informację prasową!

Ogólnopolska agencja badania rynku i opinii.
Analiza rynku Warszawa - Agencja Skilltelligence

Weryfikacja działań marketingowych

Rozliczaj Twoich partnerów ze skuteczności dystrybucji i ekspozycji - analiza rynkowa pokaże Ci, jak poprawić dostępność i widoczność produktów o nawet 80%.

Wiarygodne dane rynkowe

Zdobądź dane rynkowe o sytuacji w sklepach i innych placówkach poparte dokumentacją zdjęciową. 100% zweryfikowanych, wiarygodnych danych.

Wzrost sprzedaży dzięki analizie

Zwiększ przychody nawet o 60% w ciągu trzech miesięcy dzięki skutecznej koordynacji i kontroli działań na rynku.

Skuteczne badania rynku

W krótkim czasie zdobądź dane i dokumentację zdjęciową z dużej liczby lokalizacji. Niezwykle efektywne badania rynku w Warszawie i w całym kraju, dzięki tysiącom badaczy do Twojej dyspozycji!

Badania rynku od zaraz!

Uruchom badania rynku nawet w pół godziny i na bieżąco obserwuj pojawiające się wyniki. Analiza rynkowa w Warszawie i innych miastach dostępna momentalnie!

Elastyczność działań badawczych

Zrealizuj badania rynku o dowolnym przebiegu (scenariuszu) oraz zasięgu (od kilkudziesięciu do kilkunastu tysięcy placówek).

Badania rynku i działania kontrolne sprzedaży - Skilltelligence

Skorzystaj z usług tysięcy badaczy terenowych, na co dzień dostępnych w całej Polsce. Wyślij ich w teren, żeby zebrali dowolne, interesujące Cię dane rynkowe: sprawdzą stan Twojej dystrybucji, ekspozycji bądź promocji albo zweryfikują przestrzeganie procedur sprzedażowych przez Twoich pracowników.

Wspólnie z centrum badań marketingowych Skilltelligence:

  • przeprowadź dowolne badania rynku na terenie całej Polski,
  • sprawdź dostępność swoich produktów w dowolnej liczbie punktów sprzedaży,
  • obserwuj wyniki badań rynkowych już w kilka minut po ich uruchomieniu i reaguj!
  • dostosuj skalę badań rynkowych do swojego budżetu i zasięgu działania - wartościowe dane nie muszą być drogie!

Oferujemy szeroki wachlarz usług badawczych - zapoznaj się z możliwościami jakie daje nowoczesna, szybka i wszechstronna analiza i badania rynku crowdsourcing.

Pozyskaj wartościowe dane rynkowe w bardzo krótkim czasie! Platforma do monitorowania firmy z pomocą pracowników terenowych umożliwi Ci zdalną kontrolę efektywności obsługi i ustaleń ekspozycyjnych, a szybka analiza rynkowa pozwoli Ci usprawnić Twój biznes!

Zamów darmową konsultację!
Monitorowanie poziomu jakości usług

Monitorowanie poziomu jakości w 3 godziny! Projekt dla firmy STS.

Między godziną 16 a 19, nasi audytorzy odwiedzali wskazane punkty STS i przez minimum 30 minut obserwowali transmisje, podczas gdy pracownicy zajmujący się techniczną stroną zagadnienia na bieżąco analizowali napływające zgłoszenia.

Czytaj więcej

Wykorzystanie kilkutysięcy audytorów w bananiu rynku.

Skilltelligence i jakość. Crowdsourcing kontra podejście tradycyjne

Skilltelligence wykorzystuje model crowdsourcingowy do realizacji bardzo różnych projektów badawczych. Kilka tysięcy współpracujących z nami audytorów terenowych ma możliwość dotarcia do niemal każdego zakątka Polski.

Czytaj więcej

Tajemniczy klient - ocena przestrzegania procedur przez pracowników.

Audyt terenowy? To się opłaca!

W naszych rozmowach z klientami często spotykamy się z różnie formułowanymi obiekcjami na temat wartości nakładów przeznaczanych na audyty terenowe. Warto jednak spojrzeć na to, do czego mają służyć te nakłady i jaki mogą przynieść efekt.

Czytaj więcej

Zapisz się do newslettera Skilltelligence i bądź na bieżąco z nowościami i ofertami specjalnymi.

* Klikając zgadzasz się na przetwarzanie swoich informacji osobowych zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Zapisz się do newslettera

Nasze badania rynkowe to ponad 100 zadowolonych klientów w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i całej Polsce

Dzięki Skilltelligence zebraliśmy niezbędną dokumentację, która posłużyła nam do oceny skuteczności merchandisingu naszych produktów oraz weryfikacji jakości realizacji porozumień handlowych z siecią detaliczną.

~ Bartosz Kąkol, Business Intelligence and Pricing Analyst

Korzystając z nowatorskiego podejścia do realizacji badania, za pośrednictwem innowacyjnej platformy badawczej Skilltelligence, w kilka tygodni pozyskaliśmy dane o dostępności naszych produktów w 1500 sklepach na terenie całej Polski.

~ Mariusz Kuc , Sales Strategy

Dzięki dostępowi Skilltelligence do wielotysięcznej grupy badaczy na terenie całej Polski, mogliśmy już kilkukrotnie, w krótkim czasie, sprawdzić dostępność i sposób ekspozycji naszych produktów w różnych sieciach handlowych oferujących sprzęt elektroniczny.

~ Tomasz Szymański, Marketing Manager Eastern Europe

Stosowany przez Skilltelligence model crowdsourcingowy, wykorzystujący w dużej mierze faktycznych klientów obsługiwanej przez nas sieci nie tylko umożliwia niezwykle szybkie dotarcie do informacji czy wykonanie zdjęć, ale powoduje, że badania te realizowane są po bardzo konkurencyjnych cenach.

~ Marcin Gurda, Business Development Director

W krótkim czasie uzyskaliśmy informacje pozwalające nam podjąć niezbędne kroki zaradcze i zainterweniować w przypadku, gdy produkty nie były wystawione lub znalazły się w niewłaściwym miejscu w sklepie.

~ Małgorzata Wysokińska, Dyrektor Sprzedaży

Radosław Jeż CEO Skilltelligence

Radosław Jeż
Founder, CEO Skilltelligence

Jestem managerem z 20-letnim doświadczeniem w branży IT i konsultacyjnej. Pracowałem między innymi na rzecz takich firm, jak Grupa Telekomunikacja Polska, Orange, PZU i Unilever. W czasie popularności "dotcomów", na przełomie lat 90. i 00., zakładałem swój pierwszy start-up - serwis aukcyjny Vatera, który stał się numerem 2 w Polsce (po Allegro).

W 2014 roku zająłem się tworzeniem od podstaw obecnego, crowdsourcingowego rozwiązania - Skilltelligence - które formalnie działa od maja 2015 roku.

W biznesie najważniejsza jest dla mnie jego dynamika, która nie daje popadać w rutynę, a największą satysfakcję sprawia mi tworzenie rozwiązań, które są rzeczywiście przydatne i z których można być dumnym w ten charakterystyczny, bardzo osobisty sposób.

Profil na LinkedIn
Łukasz Głowacz COO Skilltelligence

Łukasz Głowacz
Cofounder, COO Skilltelligence

Jestem managerem z ponad 20-letnim doświadczeniem w strategii, rozwoju nowych firm, projektowaniu, optymalizacji procesów, satysfakcji klientów i zarządzaniu projektami. Doświadczenie zdobywałem w takich firmach, jak Procter & Gamble, Andersen Business Consulting, Orange oraz w SAS GPS – start-upie z dziedziny monitoringu GPS pojazdów.

W 2014 roku zdecydowałem się w pełni poświęcić projektowi Skilltelligence, współuczestnicząc w definiowaniu jego strategii, modelu operacyjnego oraz założeń funkcjonalnych aplikacji mobilnej oraz zaplecza administracyjnego.

W biznesie najważniejsze jest dla mnie bycie partnerem klienta w rozwiązywaniu jego problemów. Prywatnie, ważne są dla mnie wyzwania intelektualne pozwalające twórczo się spełnić.

Profil na LinkedIn

Agencja Skilltelligence - skontaktuj się z nami

+48 517 470 748
+48 517 785 350

Biuro operacyjne:
ul. Łucka 15, lok. 207
00-842 Warszawa
(Flex Office - 2p.)

Siedziba: Skilltelligence Sp. z o.o.,
ul. Świeradowska 47,
02-662 Warszawa,
NIP: 521-369-62-06