Nowe funkcjonalności w naszej aplikacji BuzzBee

buzzbee aplikacja

Aplikacja Buzzbee

Ostatnie tygodnie spędziliśmy na intensywnej pracy nad rozbudowywaniem części społecznościowej BuzzBee. Celem, który nam przyświeca jest silniejsze motywowanie naszych wykonawców do szybkiego podejmowania i rzetelnej realizacji zadań.
Już dzisiaj działa aktywny i bardzo dynamiczny ranking wykonawców biorący pod uwagę następujące czynniki: zebrane punkty doświadczenia, liczbę wykonanych zadań, wartość zebranego wynagrodzenia, oraz, na minus – odrzucone i nieprawidłowo wykonane zadania.
W oparciu o te dane obliczana jest punktacja każdego wykonawcy i na jej podstawie ustalany jest ranking, z którego wynika ranga, pozwalająca nam kierować bardziej skomplikowane zadania do najbardziej doświadczonych wykonawców. Im lepiej i im więcej będzie wykonywanych zadań tym lepsza pozycja w rankingu i tym większe szanse na zrealizowanie kolejnych zadań. BuzzBee to jedna z popularniejszych aplikacji do zarabiania na polskim rynku.

Ponadto każdy z wykonawców będzie miał możliwość zbierania odznak / medali w różnych kategoriach zależących od stopnia zaangażowania oraz ulubionego typu realizowanych zadań.

Agencja Skilltelligence - skontaktuj się z nami

+48 517 470 748
+48 517 785 350

Biuro operacyjne:
ul. Łucka 15, lok. 207
00-842 Warszawa
(Flex Office - 2p.)

Siedziba: Skilltelligence Sp. z o.o.,
ul. Świeradowska 47,
02-662 Warszawa,
NIP: 521-369-62-06