Badania opinii STAGE

Badania opinii o produkcie i jego wizerunku to klucz do sukcesu!

Badania opinii – to coś co robimy niemal codziennie, posiłkując się ocenami innych: w biznesie jest to nieodzowne!

Dokonując wielu podstawowych, prozaicznych wyborów na co dzień, bardzo często kierujemy się zdaniem innych. Konsultujemy i zbieramy informacje od znajomych i rodziny, pytamy o ich opinię na temat produktu, o wrażenia z obsługi przed i po dokonaniu zakupu lub po prostu o zdanie na różne tematy, by na tej podstawie podejmować własne decyzje.

Badanie rynku – cena sukcesu nie musi być wysoka!

Zdobyta w badaniach wiedza o rynku przekłada się to bezpośrednio na działania biznesowe: po co inwestować w ciemno? Czy należy ślepo wierzyć w to, że nam się uda, bez poznania całego kontekstu sytuacji: rynku, klientów i konkurentów? Oszczędźmy sobie wysokiej ceny porażki i obniżmy cenę sukcesu! Zanim na cokolwiek się zdecydujemy, warto poznać opinię o naszym produkcie lub usłudze, sprawdzić zawczasu jaka może być reakcja na naszą nową kampanię reklamową albo to, czy przygotowana przez nas promocja jest zrozumiała dla klientów i czy będzie przez nich odbierana jako atrakcyjna. Dobrze przeprowadzone badania marketingowe, mogą dostarczyć nam takich informacji.

Analiza rynku i badanie rynku w całej Polsce na wyciągnięcie ręki!

Dzięki Skilltelligence można wzbogacić swoje badania rynkowe i marketingowe, ponieważ takiej opinii można zasięgnąć w ciągu kilku godzin, zwracając się do tysięcy osób na terenie całej Polski. Za pośrednictwem naszej aplikacji mobilnej możemy pokazać im projekt ulotki lub jedną z wersji filmu reklamowego i poprosić o wyrażenie swojej opinii, na przykład w formie ankiety. Ponieważ naszą Społeczność tworzą ludzie w różnym wieku, o różnorodnym wykształceniu i wykonujący wiele zawodów, możliwe jest precyzyjne skierowanie dowolnego zestawu pytań do precyzyjnie określonej, interesującej nas grupy i błyskawicznie zebrać wartościowe informacje, które posłużą do przygotowania najlepszej możliwej oferty. Postaw na efektywne badanie skuteczności reklamy: oceń czy projekty materiałów POS są dobrze pomyślane i trafiają do grupy docelowej, zweryfikuj atrakcyjność i odbiór identyfikacji wizualnej i materiałów informacyjnych. Sprawdzimy wszystko!

Czy wiesz, że…

many

…współpracuje z nami ponad 8 tysięcy osób w całej Polsce, które błyskawicznie odpowiedzą na zadane im pytania na dowolny temat…

IMG_0793 … a za pośrednictwem aplikacji mobilnej, możemy im pokazać Twoją nową kreację marketingową, klip reklamowy lub dowolny inny materiał?

Najlepsze metody badania konkurencji i rynku na wyciągnięcie ręki

Eksperci Skilltelligence służą pomocą w odpowiednim skonfigurowaniu badania i przygotowaniu kwestionariusza, a po zebraniu wymaganych danych w ich obróbce i wyciągnięciu odpowiednich wniosków. Może warto zlecić badanie opinii na temat promocji? Cena jest dobra? Zestaw promocyjny przemawia do klienta? A może coś jest nie tak z ekspozycją?

Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy, do jakich pozyskania informacji można jeszcze wykorzystać współpracującą z nami wielotysięczną Społeczność. Oferujemy sprawdzone metody badania konkurencji i rynku. Cena sukcesu nie musi być słona!

Zobacz jak pomagamy ocenić atrakcyjność komunikacji marketingowej.

Dzięki badaniu opinii…

Szybko sprawdzisz atrakcyjność swojego przekazu marketingowego aby dostosować go do oczekiwań rynku.
Dowiesz się jaką opinię o Twoim nowym produkcie mają najważniejsze dla Ciebie grupy odbiorców.
Zweryfikujesz swoją strategię marketingową – dzięki pozyskanym informacjom szybko wprowadzisz niezbędne modyfikacje.
Skonsultujesz swoje pomysły na produkt lub usługę i będziesz czerpać inspirację i wskazówki z opinii konsumentów.
Zasięgnij opinii tysięcy swoich potencjalnych klientów!
Chcę skorzystać z usług Skilltelligence

Agencja Skilltelligence - skontaktuj się z nami

+48 517 470 748
+48 517 785 350

Biuro operacyjne:
ul. Łucka 15, lok. 207
00-842 Warszawa
(Flex Office - 2p.)

Siedziba: Skilltelligence Sp. z o.o.,
ul. Świeradowska 47,
02-662 Warszawa,
NIP: 521-369-62-06