Jak, dzięki weryfikacji jakości kampanii reklamowych, broker powierzchni reklamowych podniósł efektywność ponad 700 ekranów reklamowych LED?

Egzekwowanie jakości usług w terenie

Weryfikacja kampanii reklamowej wyświetlanej na ekranach LED.

Największy w Polsce broker powierzchni reklamowych na ekranach LED borykał się z:

  • niesatysfakcjonującym stanem technicznym ekranów, które znajdowały się w jego ofercie proponowanej klientom (ekrany były wyłączone, nie działały na całej powierzchni, miały przepalone piksele lub były „zawieszone” – nie emitowały odpowiednich reklam);
  • brakiem możliwości przedstawienia swoim klientom wiarygodnego dowodu na to, że emisja klipu reklamowego odbyła się w ustalonym miejscu i czasie.

Społeczność badaczy na terenie kraju dostarcza aktualnych informacji

Nawiązanie stałej współpracy ze Skilltelligence umożliwiło cykliczną weryfikację stanu technicznego blisko 700 znajdujących się w ofercie ekranów, dzięki czemu nasz klient mógł dynamicznie interweniować u właścicieli powierzchni reklamowych i usuwać usterki.

Równocześnie możliwe stało się wzbogacenie oferty naszego klienta o element weryfikacyjny polegający na dostarczeniu weryfikacji zdjęciowej emisji klipów w żądanych przez reklamodawcę lokalizacjach (wraz z parametrami geolokalizacyjnymi i dokładnym czasem wykonania).

Agencja Skilltelligence - skontaktuj się z nami

+48 517 470 748
+48 517 785 350

Biuro operacyjne:
ul. Łucka 15, lok. 207
00-842 Warszawa
(Flex Office - 2p.)

Siedziba: Skilltelligence Sp. z o.o.,
ul. Świeradowska 47,
02-662 Warszawa,
NIP: 521-369-62-06