TEAMFINITI - Wirtualny Menedżer Zespołów Terenowych

Skorzystaj z doświadczeń Skilltelligence zdobytych dzięki zarządzaniu wielotysięczną społecznością współ- pracowników w całej Polsce i zastosuj naszą platformę u siebie w firmie zyskując świetne narzędzie nadzoru i raportowania, które ułatwia zarządzanie pracownikami w terenie, a im samym znacząco usprawnia pracę.
Teamfiniti to prosty w obsłudze program kontroli pracowników, który umożliwia zarządzanie zadaniami zespołu i pozwala wprowadzać programy motywacyjne dla pracowników, dzięki czemu możliwa jest m. in. grywalizacja dla pracowników terenowych. Koordynacja pracowników to ważny element działania każdej firmy, więc warto, by przebiegała w sposób przyjazny dla wszystkich stron.

collage_teamfiniti_3_fullsize

Zarządzanie pracownikami terenowymi:

 • czy pracownik był pod wskazanym adresem?
 • o której godzinie odbył wizytę?
 • czy na miejscu wykonał wymagane od niego czynności - wszystkie i poprawnie?
 • czy rzetelnie udokumentował przebieg wizyty i zaraportował efekty?

Zobacz business case: "Usprawnienie procesu zlecania i egzekwowania interwencji serwisowych."

Zarządzanie zadaniami zespołu:

 • jak na bieżąco przekazywać pracownikom nowe zadania do wykonania?
 • w jaki sposób kierować ludzi w konkretne miejsca, pod określone adresy?
 • jak zoptymalizować kolejność miejsc do odwiedzenia?
 • co zrobić, aby odwiedziny zorganizowane były najefektywniej?

Zobacz business case: "Wirtualny Manager Zespołów Terenowych jako wygodne narzędzie zarządzania, koordynacji i motywacji przedstawicieli handlowych."

Zarządzanie i motywacja pracowników:

 • jak nagradzać pracowników za realizację dodatkowych zadań?
 • jak tworzyć rankingi najlepszych?
 • na jakiej podstawie oprzeć system grywalizacji?
 • jak skutecznie i tanio przeszkolić pracowników rozsianych na dużym terenie i sprawdzić poziom ich wiedzy?

Zobacz business case: "Jak pomogliśmy dużemu koncernowi spożywczemu zaktywizować sprzedaż poprzez wdrożenie Wirtualnego Menedżera Zespołów Terenowych?"

Typowe zastosowania TEAMFINITI

 • Sprzedawcy i merchandiserzy - szybko przekażesz im wytyczne do ustawienia ekspozycji promocyjnych oraz skontrolujesz poprawność wdrożenia. Zarządzanie zespołami sprzedawców i merchandiserów z użyciem naszych rozwiązań zapewnia wzrost skuteczności ich działań! 
 • Serwisanci i instalatorzy - łatwo wyślesz swoich pracowników w konkretne miejsca, z dokładną instrukcją naprawy oraz otrzymasz potwierdzenie wykonania niezwłocznie po zakończeniu pracy. Zarządzanie zespołami serwisantów i instalatorów na ogół może wiązać się z problemami w przekazywaniu informacji dotyczących zlecenia, ale dzięki Teamfiniti łatwo nad tym zapanujesz!
 • Akwizytorzy - zweryfikujesz czy byli pod wskazanymi adresami i czy faktycznie rozmawiali z potencjalnymi klientami. Zarządzanie zespołami akwizytorów może stanowić wyzwanie, jeśli nie wiemy dokładnie, co tak naprawdę zdołali zrobić. Nasze narzędzie rozwiązuje ten problem.
 • Ankieterzy terenowi - uzyskasz narzędzie szybko i czytelnie agregujące wyniki ich działań oraz sprawdzające i rozliczające ich pracę. Zarządzanie zespołami ankieterów terenowych w innych wypadkach mogłoby się wiązać z kontrolą na miejscu albo żmudnym procesem weryfikacji dostarczanych podpisów.
 • Hostessy i promotorzy - sprawdzisz czy są na miejscu we wskazanym czasie i czy stanowisko, które mają zająć, jest prawidłowo przygotowane. Na bieżąco uzyskasz raporty ich pracy. Kontrola czasu pracy promotorów i hostess umożliwi ci bieżący wgląd w raporty ich pracy.
 • Wolontariusze - zarządzanie zespołami wolontariuszy jest bardzo ważne, a dzięki naszym rozwiązaniom łatwo przekażesz im informacje o zadaniach do wykonania, uzyskasz podsumowanie realizacji i bieżący podgląd statusu prac.
 • Kontrolerzy i audytorzy - zarządzanie zespołami kontrolerów i audytorów może nastręczać trudności ze względu na wymaganą dokumentację zdjęciową, kontrolę czasu pracy i miejsc dokonania kontroli. Dzięki naszym rozwiązaniom umożliwisz im łatwe raportowanie wyników na każdym etapie!
 • Roznosiciele ulotek - zweryfikujesz czy pojawili się pod wskazanymi adresami i faktycznie zostawili w skrzynkach lub innych przeznaczonych do tego miejscach ulotki. Takie zarządzanie zespołami roznosicieli ulotek pozwoli na zwiększenie efektów ich pracy i ułatwi raportowanie.
 • Kierownicy Twoich placówek (sklepów / restauracji / punktów usługowych itp.) - uzyskasz narzędzie do prostej komunikacji wymogów wraz z informacją zwrotną o realizacji tych wymogów. System zachowa dokumentację historyczną i pozwoli obiektywnie ocenić każdą placówkę.
 • ... i wiele innych - Teamfiniti możesz wykorzystać do usprawnienia pracy i podniesienia jakości pracy ludzi w terenie, niezależnie od typu wykonywanych przez nich obowiązków!

Jak działa TEAMFINITI - Wirtualny Menedżer Zespołów Terenowych?

System składa się z dwóch elementów - panelu administratora dostępnego przez przeglądarkę internetową oraz aplikacji mobilnej dla pracowników:

Menedżer zespołu: opisuje zadanie, które ma zostać wykonane w terenie. Określa kroki do zrealizowania, wymagane informacje zwrotne itp. W zależności od potrzeb wprowadza listę adresową (lub opisuje typ lokalizacji do odwiedzenia).

Członek zespołu: otrzymuje natychmiastowe powiadomienie o nowym zadaniu wraz z lokalizacjami, liczbą punktów premiowych oraz limitem czasu na realizację itp. Realizuje zadania na bieżąco przemieszczając się po obsługiwanym terenie.

Menedżer zespołu: na bieżąco śledzi postępy realizacji zadań. otrzymuje raporty oraz interweniuje w miarę potrzeb. Na podstawie statystyk udostępnianych przez system tworzy zestawienia do wynagrodzeń, motywuje i „grywalizuje” zespół.

Agencja Skilltelligence - skontaktuj się z nami

+48 517 470 748
+48 517 785 350

Biuro operacyjne:
ul. Łucka 15, lok. 207
00-842 Warszawa
(Flex Office - 2p.)

Siedziba: Skilltelligence Sp. z o.o.,
ul. Świeradowska 47,
02-662 Warszawa,
NIP: 521-369-62-06