Zarządzanie akwizytorami może być kłopotliwe, ale nie z Teamfiniti!

zarządzanie akwizytorami

Praca akwizytora nie jest prosta i nie każdemu może ona odpowiadać, jednak jeśli już ktoś podejmuje się tego zadania, to warto, żeby brał je na poważnie i dostarczał określone wyniki w postaci sprzedaży produktów znajdujących się w ofercie firmy. Jednak jak sprawdzić, czy akwizytorzy wywiązują się ze swojego zadania? W dłuższej perspektywie jest to oczywiście widoczne, jednak to strata czasu – w końcu inna osoba mogła go wykorzystać bardziej efektywnie. Do rozwiązywania takich problemów powstało narzędzie Teamfiniti!

Organizacja pracy zespołu akwizytorów to skomplikowana czynność, bo w ogóle sama akwizycja w biznesie nie należy do rzeczy najprostszych. Potrzeba odpowiednich umiejętności interpersonalnych, jak również zdolności do szybkiego przyswojenia informacji o produkcie i jego aspektach, by swobodnie móc wypowiadać się w temacie. Wymaga to odpowiedniego podejścia do pracy i dosyć dużej konsekwencji działań. Jednocześnie każdy Klient jest inny, więc nie należy popadać w schematyczność. Załóżmy, że zgromadzono zespół osób, które mają zająć się akwizycją w terenie. O ile ustalenie zakresu obowiązków nie będzie problematyczne, to wszystko rozstrzyga się podczas realizacji zadań. Jak zweryfikować, że akwizytorzy odwiedzili wskazane adresy bądź określoną liczbę potencjalnych Klientów? Czy w ogóle faktycznie mieli z nimi do czynienia, czy może “odhaczyli” wizytę jak listonosz, który zamiast zadzwonić, zostawia awizo? Teamfiniti jest narzędziem, które uspokoi zleceniodawcę, a z akwizytora zdejmie ewentualną potrzebę tłumaczenia swojego działania. Informacje przepływają między nimi na bieżąco, dzięki czemu cały proces może być usprawniony.

Efektywni akwizytorzy, czyli aplikacja do zarządzania Teamfiniti

Tak powstało Teamfiniti, czyli narzędzie do zarządzania pracownikami za pomocą telefonu czy tabletu. Teamfiniti sprawia, że organizacja pracy zespołu akwizytorów jest łatwiejsza, ponieważ:

  • Akwizytor ma w telefonie lub tablecie przygotowaną listę pozycji, które musi uzupełnić podczas każdej wizyty,
  • Lider zespołu widzi jak na bieżąco pojawiają się wyniki, więc już w tym momencie może planować kolejne ruchy,
  • Każda wizyta jest udokumentowana pozycją w GPS, więc lider zespołu ma pewność, że akwizytor pojawił się we wskazanym miejscu.

Akwizycja w biznesie jest oczywiście nastawiona na skuteczność, a dzięki narzędziu Teamfiniti można bardzo szybko wyciągać wnioski z prowadzonych działań i niemal na bieżąco wprowadzać zmiany i nowe rozwiązania. Nie trzeba czekać i nie trzeba się niczego domyślać. Wszystko jest udokumentowane w jednym miejscu.

Zarządzanie akwizytorami z Teamfiniti

Dzięki tak transparentnemu modelowi współpracy, zarówno pracownik jak i zleceniodawca są na bieżąco, a możliwość wprowadzenia gamifikacji (grywalizacji) w obrębie zespołu akwizytorów może pozytywnie wpłynąć na ich efektywność. Organizacja pracy zespołu akwizytorów za pomocą Teamfiniti staje się przejrzystym i czytelnym procesem, który opiera się na zrozumiałych regułach.

Agencja Skilltelligence - skontaktuj się z nami

+48 517 470 748
+48 517 785 350

Biuro operacyjne:
ul. Łucka 15, lok. 207
00-842 Warszawa
(Flex Office - 2p.)

Siedziba: Skilltelligence Sp. z o.o.,
ul. Świeradowska 47,
02-662 Warszawa,
NIP: 521-369-62-06